Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m²

Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2 Kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě nedaleko Václavského Náměstí Prahy 1, 28 m2

Kancelářské prostory v 3. NP, v lukrativní lokalitě Prahy 1 v bezprostřední vzdálenosti Václavského náměstí, 28 m2 Tento kancelářský komplex leží na hlavní tepně mezi Hlavním nádražím a Václavským náměstím. Nezařízené – možno dovybavit nábytkem. Topení plynové etážové, termostatické kohouty a samostatné jištění silových obvodů, na podlahách koberce, telefonní linka a internet. V přízemí budovy recepce a ostraha. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.081057
14.429700
Opletalova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
9 253 Kč
za měsíc
Poplatkypaušál (úklid, ostraha) 1042,- měsíčně, záloha na topení 613,- měsíčně
ID nabídky53796
AdresaOpletalova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha30,66 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter