Tato nemovitost není dostupná

Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku

Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku Svinaře, prodej patrového domu se zahradou vedle zámku

Rádi bychom vám nabídli dům v těsném sousedství zámku ve Svinařích. Jedná se o jednopatrovou budovu se stanovou střechou. V přízemí i v patře jsou 4 místnosti. Dům je určen k rekonstrukci – je třeba udělat novou přípojku elektřiny a septik. Voda z vlastní studny, v obci se buduje vodovod, kanalizace zatím ne. Dům má přípojku na plyn. Krásné klenuté sklepy. Součástí nabídky je zahrada o výměře 1685m², kterou lze využít jak pro chov hospodářských zvířat, tak v budoucnu jako stavební.

49.893169
14.184069
Svinaře, Svinaře (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
2 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky53774
AdresaSvinaře, Svinaře (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku2 270 m²
Zahradaano (1 685 m²)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter