Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku

Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku Prodej rodinného domu se zahradou v Hřebečníkách na Rakovnicku

Rádi bychom vám nabídli patrový rodinný dům 3+1 s možností rozšíření. V přízemí je kuchyň, pokoj, koupelna, wc zvlášť, v patře 2 neprůchozí pokoje a komora s oknem, terasa. Pochozí půda vhodná pro další pokoj. Částečně podsklepeno. K domu přiléhá dílna cca 50m², kam by se dalo případně přízemí rozšířit, na dílnu navazuje ještě kotelna, resp. bývalé chlívky. Na travnatém dvoře stojí samostatně garáž a dřevěný domek s verandou pro letní spaní nebo hry dětí – viz fotografie.Dům má vlastní studnu, odpad do septiku, vytápění akumulačními kamny v přízemí. Orientace V/J/Z. K domu dále patří zahrada plná ovocných stromů o výměře 1173m². Celková plocha necelých 2 tis. m². Obec je obklopena lesy, krásné prostředí, restaurace se zákl. potravinami v místě, ostatní vybavenost ve Slabcích – 5km, nedaleko i Berounka – Skryje. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

49.984543
13.753232
Hřebečníky, Hřebečníky (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 790 000 Kč
celková cena
ID nabídky53666
AdresaHřebečníky, Hřebečníky (Okres Rakovník)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku2 357 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter