Tato nemovitost není dostupná

Nesuchyně, okres Rakovník, prodej RD

Nesuchyně, okres Rakovník, prodej RD Nesuchyně, okres Rakovník, prodej RD Nesuchyně, okres Rakovník, prodej RD Nesuchyně, okres Rakovník, prodej RD

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Nesuchyně, okres Rakovník. Obec leží na velmi pěkném místě mezi královskými městy Rakovník a Slaný a je na půli cesty mezi hlavním městem Prahou a lázněmi Karlovy Vary. V obci je obchod, mateřská školka, knihovna, sportovní hriště, hotel, apod. Dopravní dostupnost je dobrá (autobusová zastávka v obci), dále pak možnost využití vlakových spojů – železniční zastávka je v Mutějovicích 1,5 KM od obce. Samotný dům vyžaduje rekonstrukci, dispozičně je rozdělený chodbou na 2+2 místnosti s menším sklepem, dále je zde prostorná půda, která by byla vhodná k vestavbě dalších místností. Na pozemku je stodola, která je ve velmi dobrém stavu, je zčásti podsklepená (z fotografie, která je z pohledu od silnice, je patrné, že stodola je přistavěna přímo k domu, nejedná se o sousedící, řadový RD), dále je zde kůlna, sklad, chlév. Co se týká inž. sítí – voda (studna), ale je zde možnost připojení na místní vodovod, přípojka na elektriku (220/380 V), plyn ani kanalizace v obci nejsou zavedeny. Dům se nachází na rovinatém pozemku. Další pozemky a kousek lesa jsou v tuto chvíli v pronájmu, výhledově by byl odprodej možný, v ceně zahrnuty nejsou.

50.178238
13.677759
Nesuchyně, Nesuchyně (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
660 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč.prov.RK)
ID nabídky53641
AdresaNesuchyně, Nesuchyně (Okres Rakovník)
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku898 m²
Půdní prostoryano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter