Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m²,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5

Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5 Praha, krásný zařízený byt 1+kk k pronájmu,33 m2,terasa, možnost parkování, Jeřabinová ulice, Praha 5

Velice světlý byt 1+kk k pronájmu o rozloze 57 m2 se nachází v ulici Jeřabinová, Praha 5– Smíchov. Byt je v přízemí s výtahem cihlové novostavby. Dům je situován v novém komplexu bytových domů Souhvězdí Homolka. Jedná se o areál pěti luxusních viladomů. Byt je zařízený, je zde kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, lednice. V koupelně je sprchový kout, pračka, toaleta. K bytu patří předzahrádka a terasa. Topení ústřední. Obytný areál pěti vilových domů je přímo zasazen do zeleně, což ještě umocňuje řada přírodních atributů, které zvyšují kvalitu bydlení a trávení volného času v lokalitě. Jde především o přírodní park Košíře – Motol, přírodní památku Skalka, park Poštovka, golfové hřiště, motolské rybníky s koupalištěm, nedaleký park Ladronka apod. Místo se vyznačuje výbornou dopravní obslužností, cca. 10 minut pěší chůze je jižním směrem tramvajová zastávka Kotlářka na Plzeňské ulici, z které se tramvajemi č. 4, 7, 9, 10 a 58 dostaneme za cca. 5 minut na metro B stanice Anděl, kde je nákupní a společenské centrum Prahy 5. Za cca. 7 minut nás na Anděla dopraví i autobus č. 167 z přilehlé zastávky Weberova.

50.074490
14.359420
Jeřabinová, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
10 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000 Kč + 1000Kč garážové stání
ID nabídky53633
AdresaJeřabinová, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha57 m²
Půdní prostoryne
Terasaano
Lodžiene
Bazénne
Garážano
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter