Tato nemovitost již byla pronajata

Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně

Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně Pronájem dvougeneračního domu 7+2 se zahradou na Karlštejně

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu dům ze 70.let v klidné boční ulici Karlštejna. Dům má 3 podlaží, první – vzhledem k poloze ve svahu – slouží ponejvíce jako zázemí ( prádelna s pračkou, sušárna, kotelna, garáž) s přímým vstupem na zahradu k místu na posezení, ale je tam i 1 pokoj s oknem na zahradu ( vhodný např. jako pracovna). V prostředním patře, přístupném po schodišti ze zahrady, jsou 3 samostatné pokoje + obývací pokoj s kuchyní a oknem, samostatná koupelna + WC, balkon. Poslední patro je pak zařízené jako 2+1 se 2 komorami – lze využít jako šatnu apod. Zde je také koupelna, ale dohromady s WC. Topení kotlem na tuhá paliva, ale přípojka na plyn je až v domě, koupě plynového kotle je věcí dohody, ohřev vody 2 boilery, vodovodní řad, kanalizace. Elektroměr by si nájemce převedl na sebe.Dům je částečně zařízen – víc napoví fotografie. K dispozici od listopadu 2012. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

49.939207
14.188562
Karlštejn, Karlštejn (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatkyzáloha na služby 5000 Kč, kauce 20 000 Kč, provize 1/2 nájmu
ID nabídky53628
AdresaKarlštejn, Karlštejn (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku864 m²
Zahradaano (683 m²)
Balkónano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter