Tato nemovitost není dostupná

Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m², ulice Domažlická, Žižkov

Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov Praha, nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu 53m2, ulice Domažlická, Žižkov

Nově zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu mají 53m², jedná se o dvě propojené kanceláře se společnou vstupní halou a toaletou. Prostory jsou na adrese Domažlická, Praha 3, Žižkov. Nachází se ve třetím patře, digitální integr. síť, internet = symetrická linka, objekt střežen. Vlastní parkování, výborná dostupnost, klidná lokalita.

50.087788
14.463726
Domažlická, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
11 130 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4770 poplatky + 2000 parkování (možno), možno úklid
ID nabídky53580
AdresaDomažlická, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha53 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter