Tato nemovitost není dostupná

Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m², terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor

Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor Unikátní vila 4+kk na prodej, obytná plocha 330 m2, terasy, v klidné lokalitě uzavřeného areálu Beroun Golf Resor

Unikátní designové vily, řešené dle náročných požadavků na prostor a pohodlí jako součást výjimečného rezidenčního projektu s kompletní vybaveností a nadstandardním rekreačním zázemím. Výjimečné dvouúrovňové vily se dvěma oddělenými zónami a to: Přízemí – společenská část: vstupní hala s příjimací místností a šatnou, hlavní obývací prostor s otevřenou kuchyní a částečně oddělenou jídelnou, koupelna pro hosty, technická místnost, odpočinkovou místností se saunou a relaxačním bazénkem, dále venkovní terasy o celkové ploše 116,65 m2; 1. NP: 3 samostatné ložnice, pracovna, 2 koupelny a šatna. Vily jsou kompletně vybaveny inteligentním systémem domácnosti, na velkých skleněných plochách automatickými žaluziemi, podlahovým vytápěním systému Schliter, zdrojem pro vytápění a ohřev TUV použito tepelné čerpadlo systému země-voda. Dále jsou ve vilách krby, plavecká jezera, atd. Dokončení stavby na podzim 2012! Vily také splňují parametry pro označení nízkoenergetického bydlení. V ceně domu celoživotní členství v golfovém klubu. Členství zahrnuje reprezentativní klubové prostory, hru golfu na mistrovském 18ti jamkovém hřišti, slevu v středoevropské restauraci s venkovním posezením, wellness, fitness, venkovní bazén, saunu a masáže. V areálu je k dispozici recepce, konferenční místnosti, hotelové pokoje. Připravuje se výstavba tenisových kurtů. Doporučujeme osobní prohlídku.

49.980225
14.096323
Na Golfu, Beroun, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky53560
AdresaNa Golfu, Beroun
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku1 841 m²
Terasaano
Bazénano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter