Tato nemovitost není dostupná

Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku

Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku Únětice, okres Praha-západ, prodej staveb. pozemku

Nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Únětice, okres Praha-západ (kraj Prahy-Suchdol pouhé 4KM). Pozemek se nachází v žádané lokalitě v krásném, čistém, klidném prostředí s úžasným výhledem do krajiny. Územní rozhodnutí na výstavbu sítí již bylo vydáno na začátku roku, dále byl vypracován projekt a smlouva o dílo na vybudování sítí je před podpisem. Zasíťování pozemku by mělo být hotové do konce tohoto roku, je v ceně pozemku, na budoucím kupujícím je podílení se na nákladech přístupové cesty (náklad na přístupovou cestu se bude dělit mezi 8 parcel). Nejedná se komerční developerský projekt, ale pouze zasíťování 4 pozemků, přičemž na prodej je pouze jeden. Tím je tato nabídka unikátní. Obec Únětice má výborné dopravní spojení (bus směr Praha-stanice metra Dejvická). V obci je prodejna potravin, mateřská školka, restaurace, možnost sportovního vyžití (např. nohejbal, volejbal, fotbal). Doporučujeme pro výbornou lokalitu, dobrou cenu, pro bližší informace, nás, prosím kontaktujte.

50.150114
14.354107
Únětice, Únětice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
2 850 Kč
za m²
Poplatky(cena je uvedena vč.prov.RK)
ID nabídky53531
AdresaÚnětice, Únětice (Okres Praha-západ)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku1 327 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter