Tato nemovitost není dostupná

Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m², zařízena, volná ihned

Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned Prostorná kavárna v zajímavé lokalitě u Koterovské třídy na Slovanech, 100 m2, zařízena, volná ihned

Nabízíme pronájem zajímavého nebytového prostoru kavárny situované v přízemí cihlového činžovního domu na Východním Předměstí. Prostor má vchod z Barrandovy ulice. Možnost ponechání vybavení (stoly, židle, barové židle) za odstupné. Celková výměra této kavárny činí 100 m2. Jejich nedílnou součástí je sociální zařízení. Na podlaze položena dlažba a plovoucí podlaha, topení zajišťují plynové WAWky. Do kavárny zavedena kabelová televize a internetové připojení. Prostor má vlastní vodoměr. Výborné dopravní spojení (trolejbus, tramvaj) a v dosahu veškerá občanská vybavenost.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové WAW

Voda

dálkový vodovod
49.741078
13.388400
Barrandova, Plzeň, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
celková cena
Poplatky+ popl.
ID nabídky53494
AdresaBarrandova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Užitná plocha100 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter