Tato nemovitost není dostupná

Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej

Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej Unikátní vila, Jevany, úchvatná příroda, rybníky, na prodej

Exkluzivní nemovitost pro náročné klienty. Nabízíme krásný luxusní dům s rozlehlou zahradou ve velice příjemné lokalitě obce Jevany v krásné krajině lesů a rybníků. Jevany je exkluzivní a zcela výjimečná lokalita, která nabízí rozsáhlé možnosti pro bydlení. V blízkém okolí je přírodní chráněné území Bučiny a také ráj pro rybáře, cyklotrasy (v zimě samozřejmě trasy na běžky). Pro myslivce honitba přímo na hranici pozemku. Suverénně nejklidnější a nejčistší prostředí pár kilometrů od Prahy.
Dům má obytnou plochu 300m² a jsou zde k dispozici 3 ložnice. V obývací části domu je také krb, kterým je možno v zimních měsících přitápět dům. Na podlahách v koupelnách, chodbách a obývacím pokoji s jídelnou je položena keramická dlažba, v pokojích pak korková podlaha. V domě je také prostorná šatna a prádelna s technickou místností. Velký obývací pokoj s prostornou jídelnou je propojen se vstupem na terasu, kde je umístěna vířivá vana s krásným výhledem na zahradu. K dispozici je také společenská místnost s krbem pro příjemné chvíle s kamarády nebo rodinou. Zahrada v mírném svahu, kde na konci je dřevěný domek s dílnou a místem pro zahradní techniku. Přímý vstup do přilehlého lesa a minimum sousedů pak zaručuje velké soukromí.

Obec Jevany se nachází 35km od Prahy, tedy asi 30 minut jízdy autem. Obec poskytuje řadu služeb. Obecní úřad disponuje službou blue line, dále je v obci poštovní úřad, mini market, hotel, několik vynikajících restaurací, fotbalové hřiště atd. Doporučujeme prohlídku, dům i místo Vás okouzlí.

Kanalizace

kanalizace
49.967306
14.822453
Zahradní, Jevany, Czech Republic
Cena
8 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky53427
AdresaZahradní, Jevany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku2 295 m²
Zahradaano (1 877 m²)
Terasaano
Garážano (2)
Zařízenoano/ne
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter