Tato nemovitost není dostupná

Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník

Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník Mukařov, původní dům určený k rekonstrukci,s výhledem na rybník

Hledáte propojení krásné přírody a možnosti vytvoření si vysněného bydlení dle vlastních představ. Právě pro vás exkluzivně nabízíme dům z počátku 20. století (1912). Celý dům je umístěn na břehu rybníka a okraje lesa v obci Mukařov jen pár kilometrů od Říčan. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, která novému majiteli zajistí komfortní bydlení. Je částečně podsklepen a k přestavbě vybízí i krásný půdní prostor. Za domem je terasa s výhledem na rybník. Dlouhodobě je také pronajat pozemek o výměře 420m² za velice výhodnou cenu. Možnost připojení na vodu a kanalizaci 70m od domu. V domě zaveden plyn, k dispozici kopaná studna a jímka s trativodem. Doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace jímka s trativodem

Vytápění

Lokální plynové plynová přípojka

Voda

místní zdroj kopaná stodna
49.994987
14.738720
Dubová, Mukařov, Czech Republic
Cena
4 490 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky53425
AdresaDubová, Mukařov
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha166 m²
Plocha pozemku1 037 m²
Zahradaano (671 m²)
Půdní prostoryano (150 m²)
Terasaano
Balkónne
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter