Tato nemovitost není dostupná

Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně

Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně Krásný romantický pension s veškerým vybavením a parkovacím stáním, Dýšina u Plzně

Pronajmeme jedinečný pension v srdci obce Dýšina vzdálené 6 kilometrů od Plzně. Pension je ve skvělém stavu a sestává ze 4 podlaží – suterén, přízemí, 1. patro a podkroví. V suterénu se nachází sklad potravin a alkoholu a technická místnost, v přízemí je menší restaurace s barem s pěkným posezením až pro 15 osob, kancelář, společenská místnost, sociální zařízení a kuchyně s veškerým vybavením. V 1. a 2. patře se nachází zcela zařízené a vkusné pokoje s celkovou kapacitou 13 lůžek + přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu s rohovou vanou nebo sprchovým koutem. Celý pension prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2005 (nová střecha, fasáda). Romantické prostředí, v blízkosti golfové hřiště, koupaliště, zastávky MHD. Vzdálenost do Plzně cca 15 minut. Doporučujeme.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.777355
13.491511
Dýšina, Dýšina (Okres Plzeň-sever), Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky53379
AdresaDýšina, Dýšina (Okres Plzeň-sever)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Počet pater4
Užitná plocha580 m²
Půdní prostoryano
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter