Tato nemovitost není dostupná

Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje.

Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje. Nový, luxusní apt s okny do Pařížské ulice, 3 neprůchozí pokoje.

Luxusní, moderní apartment v Široké ulici, možno zařídit jako 3 ložnicový s centrální kuchyní a samostatnými vchody do moderní koupelny vybavené jaccuzzi a masážní sprchou. Byt je dále vybaven klimatizací, termostatem a malou saunou. Nádherná a atypická kuchyňská linka. Velmi zajímavě řešené podsvícení stropů. V domě recepce od 6 do 22h denně. Vysokorychlostní internet zdarma. Cena k jednání.

50.089464
14.419010
Široká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky
ID nabídky5333
AdresaŠiroká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Terasane
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter