Tato nemovitost není dostupná

Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m², možnost pronajmutí skladu, Slovany

Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany Nebytový prostor s výlohou v řadové zástavbě, 50 m2, možnost pronajmutí skladu, Slovany

Nabízíme zajímavý pronájem nebytového prostoru na Východním Předměstí nedaleko Jiráskovo náměstí. Tento nebytový prostor se nachází v přízemí řadového domku a skládá se ze 2 hlavních místností a sociální zařízení. Celková podlahová plocha činí 50 m2. Přední místnost disponuje velkou výlohou do ulice a také pultem vhodným jako recepce. Na podlaze položen koberec a PVC, topení plynové. Možnost pronajmutí i skladního prostoru (50 m2) směřujícího do dvora za celkový měsíční nájem 11 000 Kč. V případě samostatného pronájmu skladu činí měsíční nájem 3 000 Kč. Dostatek možností k využití.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.734990
13.394958
Lužická, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky53306
AdresaLužická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter