Tato nemovitost není dostupná

Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m², výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí

Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí Panelový byt 3+1 ve zrevitalizovaném domě s výtahem, 72 m2, výtah, sklep, výhled na město, Severní Předměstí

Zprostředkujeme prodej prostorného bytu 3+1 v přízemí zrevitalizovaného (zatepleno, plastová okna) panelového domu na Severním Předměstí. Byt se skládá z neprůchozích místností, které zůstanou bez vybavení. Celková výměra činí 72 m2. Byt je slunný s dostatkem denního světla a působí velmi příjemně. Disponuje novou rohovou kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem, v koupelně se nachází masážní sprchový kout, toaleta je samostatná. Na stropech v kuchyni a na chodbě je na zdi tahaný štuk, na stropech podhledy. Podlahu pokrývá plovoucí podlaha a dlažba, topení ústřední. Tichá lokalita s výhledem na město, v údolí se nachází krásná Zoologická a botanická zahrada, amfiteátr, v blízkosti domu Dům pohádek, park. Zastávky MHD jsou vzdáleny 3 minuty chůze, centrum 5 minut jízdy.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
49.760247
13.355266
Strážnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 750 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky53217
AdresaStrážnická, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha72 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Garážne
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter