Tato nemovitost není dostupná

Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m² k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep

Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep Praha,pěkný a moderní byt 4+kk 78m2 k pronájmu v klidné lokalitě,Murgašova,zcela zařízený,neprůchozí pokoje,balkon,sklep

Pěkný,útulný a moderní byt situovaný v 10. patře panelového domu s výtahem. Plně zařízený. Součástí bytu je zasklený balkon a komora na chodbě. Pokoje jsou neprůchozí. Byt se nachází ve velmi klidné a příjemné lokality Prahy 4. Díky patru, ve kterém se nachází má tak krásný výhled na okolí. Dům je zateplený, má tedy nízké nároky na topení. Dům má plastová okna. Možnost parkování je přímo před domem.

50.023377
14.452418
Murgašova, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2800 Kč/3osoby
ID nabídky53198
AdresaMurgašova, Praha 4 - Krč
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro10. patro
Užitná plocha78 m²
Balkónano (7 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter