Tato nemovitost není dostupná

Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD.

Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD. Račice, okres Rakovník, chata s krásným výhledem a možností přestavby na RD.

Nabízíme chatu v obci Račice na velkém pozemku s krásným výhledem k celoročnímu obývání a možností přestavby na rodinný dům. Pozemek se nachází na vrcholu malebného údolí řeky Berounky. Přímo od chaty je tedy krásný výhled na okolní krajinu a skály na druhé straně údolí. Horní pozemek je rovinatý, tam stojí chata a více vzrostlých stromů, které poskytují příjemný stín. Bylo by tu dost prostoru i pro případnou další stavbu. Autem se dá zajet až sem. Spodní polovina je mírně svažitá. Chata je zděná, uvnitř je koupelna i kuchyň s teplou vodou. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, pak jsou zde dvě oddělené ložnice. Vytápění je zajištěno krbovými kamny s výměníkem a radiátory rozvedenými do všech místností. Pod chatou je malý sklep vyhloubený ve skále. Odpad je sveden do velké žumpy. Voda je z vrtu hlubokého 90m, takže vody je dostatek. V obci je vlaková stanice, obchod i restaurace. Škola je v Roztokách u Křivoklátu a děti do školy vozí obecní mikrobus.

Kanalizace

septik

Vytápění

ústřední topení krbová kamna s výměníkem

Voda

místní zdroj vrtaná studna
50.019032
13.929218
Račice, Račice (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 690 000 Kč
celková cena
Poplatkyk jednání, včetně provize a všech poplatků
ID nabídky53178
AdresaRačice, Račice (Okres Rakovník)
Budovadřevo
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku2 301 m²
Zahradaano (2 225 m²)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter