Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m², Slovany

Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany Pronájem nebytových prostorů, vhodných pro kanceláře, 36 m2, Slovany

Pronajmeme nebytové prostory, vhodné pro realizaci kanceláří. Kanceláře se nacházejí ve 2. patře cihlového domu v Plzni na Slovanech, ulice Farského. Nyní jsou na patře volné 2 průchozí kanceláře, přičemž každá z nich má 18 m2. Dále je zde dlouhá chodba, koupelna se sprchou a WC a kuchyně s kuchyňským koutem, lednicí a mikrovlnou troubou. K dispozici také malý nákladní výtah. V prostoru zůstane stolek, postel a skříňky. V ceně nájemného je zahrnuto: úklid společných prostor, připojení k internetu, elektronický zabezpečovací systém, služby správce budov, přebírání pošty od přepravců a ČP do 10 Ks měsíčně, 2 hodinová možnost využití školících prostor měsíčně. Lze pronajmout i samostatně.Mož­nost parkování ve dvoře za poplatek.

Vytápění

ústřední topení
49.735791
13.391167
Farského, Plzeň, Czech Republic
Cena
148 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ poplatky
ID nabídky53149
AdresaFarského, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha144 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter