Tato nemovitost již byla prodána

Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m²), Praha 5 - Jinonice

Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice Jedinečný stavební pozemek v Prokopském údolí k prodeji, (310 m2), Praha 5 - Jinonice

Nabízíme k prodeji krásný pozemek (310 m2 – ke stavbě RD) v romantické lokalitě – Prokopské údolí, Praha 5, Jinonice.

Tento pozemek se nachází v klidné části nově vznikající zástavby rodinných domů, je téměř rovinný, obdélníkového tvaru, je nově zasíťován a je určen ke stavbě rodinného domu (součet hrubých podlažních ploch tj. součet plochy přízemí a podkroví – 80m²). Parcela má svou samostatnou přípojku. Úprava okolí (přístupové komunikace, chodníky, osvětlení) bude dokončeno v rámci projektu MČ v letošním roce. Součástí ceny je podíl v družstvu Nová Ves. Na pozemku jsou vzrostlé stromy a výhled do zeleně.

Pozemek nabízí krásné místo pro život uprostřed zeleně, ideální pro ty, kdo potřebují načerpat energii, a přitom být stále v dosahu centra dění (dobrá dostupnost do centra Prahy).

Pro více informací kontaktujte makléře.

50.037997
14.350578
Zaječí, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
1 900 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně provize RK a právních služeb.
ID nabídky53097
AdresaZaječí, Praha 5 - Jinonice
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku310 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter