Tato nemovitost není dostupná

Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína

Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína Pronájem komerčních prostor v centru Bohumína

Nabízím k pronájmu komerční prostory na ulici Svatopluka Čecha v centru Bohumína. Jedná se o komerční prostory v přízemí dvoupatrového obytného domu o výměře 105m². Je zde prodejní plocha, sklad a prostor pro kancelář. K zázemí prostor patří také samostatné WC s umyvadlem a sprchový kout. Prostory jsou vytápěny plynem.

Na podlaze prodejní plochy je dlažba, ve skladě beton a v kanceláři plovoucí podlaha, více je patrné z přiložených fotografií. Pro zásobování skladu je určen samostatný vstup. U objektu se nachází parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Vzhledem ke svému umístění v centru Bohumína a možnosti pohodlného zaparkování, může být objekt využit jako obchodní prostory, například ke zřízení prodejny, cukrárny, kavárny, nebo jako kancelářské prostory – pojišťovna, kontaktní sídlo firmy, obchodní zastoupení a podobně.

V současné době je v prostorách železářství, prostory budou volné od 1.10. nebo po dohodě i dříve. Je možno jednat i o možnosti odkoupení některého vybavení.

Občanská vybavenost

bus
vlak
49.900686
18.353294
Svat. Čecha, Bohumín, Czech Republic
Cena
8 900 Kč
za měsíc
ID nabídky53087
AdresaSvat. Čecha, Bohumín
Budovacihlová
Stavdobrý
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha105 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter