Tato nemovitost není dostupná

Luxusní dům 4+kk (177 m²) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice

Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice Luxusní dům 4+kk (177 m2) k prodeji, zahrada, terasa, balkon, garáž, Praha-západ, Statenice

Hledáte nadstandardní bydlení blízko Prahy? Věnujte pozornost této nabídce.

Nabízíme luxusně upravený a zařízený samostatný rodinný dům o dispozici 4+kk (177 m2) se zahradou a garáží v rezidenční čtvrti Statenický mlýn – Praha-západ, Statenice, ulice Zelená.

V přízemí domu se nachází kompletně vybavená kuchyň, příjemně zařízený obývací pokoj s krbem, toaleta, technická místnost s vlastním plynovým kotlem a komora. V patře domu je umístěna ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, pracovna, prostorná šatna, samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Z ložnice a šatny je vstup na balkon.

Dům má krásnou zahradu s terasou, kde je klidné posezení. K dispozici je také garáž, ze které je vstup přímo do domu. Kvalitní moderní cihlová stavba ve spojení s vlastním plynovým kotlem zajišťují nízké provozní náklady. Pro obyvatele je k dispozici vybavené fitness centrum do kterého je pro rezidenty vstup zdarma. Klidné a bezpečné bydlení ve Statenickém mlýně, kamerový systém a non-stop služba bezpečnostní agentury.

V místě najdete skvělou občanskou vybavenost – vyhlášené restaurace, mezinárodní školka a škola vše vzdálené jen pár minut autem stejně jako bezproblémová doprava do centra Prahy. Možnost parkování dalšího automobilu na pozemku a nebo přímo před domem. Za poplatek je možné pronajmout zahradnickou firmu. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

50.145809
14.327294
Zelená, Statenice, Czech Republic
Cena
15 500 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně provize RK a právních služeb.
ID nabídky53083
AdresaZelená, Statenice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha177 m²
Plocha pozemku641 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter