Tato nemovitost není dostupná

Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech

Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech Vyjímečná nabídka kanceláří na Vinohradech

Unikátní nabídka krásných kanceláří jednu zastávku tramvaje od Náměstí Míru na Vinohradech. Kanceláře se nacházejí ve zrekonstruované půdě a nabízejí 368 m2 prostoru za výbornou cenu. V této ploše je zahrnutých 10 kanceláří, 2 galerie vhodné pro vedoucí pracovníky, 3 zařízené kuchyně, toalety pro dámy a pány zvlášť a malá částečně zařízená garsoniéra. Kanceláře jsou rozdělené na dvě křídla. Samozřejmostí jsou rozvody PC sítě a telefonů, které jsou inteligentně vedené po obvodu trámů, takže v případě potřeby můžete propojit více kanceláří dohromady. Předností tohoto prostoru je mimo nízké ceny také „rodinná atmosféra“ a naprostý klid – pod kancelářemi jsou totiž jen byty, nejde o bussiness center.. Parkovat se v této části Vinohrad dá bez problémů na ulici.

50.075486
14.446115
Korunní, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + DPH
ID nabídky5306
AdresaKorunní, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha368 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter