Tato nemovitost není dostupná

Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m², náměstí T. G. Masaryka

Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka Skvělé prostory restaurace s terasou ve vnitrobloku, užitná plocha 160 m2, náměstí T. G. Masaryka

Nabízíme jedinečný pronájem restaurace v samém centru města. Restaurace se nachází v přízemí činžovního domu s několika byty a sestává z hlavní místnosti s barem, menší místnosti, kuchyně, toalety a sklepu s kotelnou (28 m2). Celková výměra činí 100 m2. Kapacita míst k sezení činí 40 – 50. Podlaha je v celém prostoru prkenná, topení plynové. Samozřejmostí je zavedená telefonní linka a bezdrátové internetové připojení. Součástí této příjemné restaurace je skvělá terasa s venkovním sezením a kapacitou 30 míst, na které je možné pořádat menší koncerty nebo grilování. Odstupné dohodou. Skvělé místo a prostředí, doporučujeme.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.742258
13.373726
nám. T. G. Mas., Plzeň, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky53040
Adresanám. T. G. Mas., Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku60 m²
Půdní prostoryne
Terasaano (60 m²)
Balkónne
Bazénne
Garážne
Sklepano
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Duc Long Hoang
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

E-mail: long.hoang@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 074 229

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter