Tato nemovitost není dostupná

Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m², terasa, garáž, recepce, úklid,

Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid, Praha,luxusní byt 2+kk k pronájmu, Křižíkova,104m2, terasa, garáž, recepce, úklid,

Nabízíme k pronájmu reprezentativní byt na Karlíně v ulici Křižíkova. Byt se nachází v luxusním komplexu Křižíkova. Komplex Křižíkova v sobě snoubí novostavbu a rekonstruovanou původní zástavbu. V domě nalezneme recepci, celý dům má kamerový systém. Byt se nachází ve 4.patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří terasa. V koupelně je vana, WC. Byt je zařízen stolem, židlema, vestavěnýma skříněma. Kuchyňská linka plně vybavená nádobím, sklem, porcelánem má všechny potřebné spotřebiče. Byt je vybaven pračkou, sušičkou. Na podlaze plovoucí podlahy, dlažba. V bytě klimatizace, internetové připojení. Možnost zajištění úklidu. V podzemních garážích je možno pronajmout garáž za měsíční poplatek. Je zde i možnost pronajmout sklepní kóji za měsíční poplatek. Ulice, ve které se nachází náš komplex, nese jméno českého vynálezce a průkopníka elektrotechniky Františka Křižíka. Ve vzájemném souladu zde vedle sebe stojí budovy historické i moderní – ať už obytné či kancelářské. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost – pošta, restaurace, obchody, školy. Není bez zajímavosti, že na zdejším gymnáziu studovali mimo jiné dramatik Václav Havel či spisovatel Ota Pavel. V těsné blízkosti najdeme také dětská hřiště, Kaizlovy sady nebo park Vítkov. Stanice metra Křižíkova se nachází necelých sto metrů od samotného objektu. Městská tramvajová a autobusová doprava je výborně dostupná z ulice Sokolovská. Ilustrativní foto.

50.092889
14.453636
Křižíkova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
31 500 Kč
za měsíc
Poplatky+6500 poplatky
ID nabídky52984
AdresaKřižíkova, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha104 m²
Terasaano (10 m²)
Garážano (možno pronajmout za 1500/mes)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter