Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m².

Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2. Praha, krásný zařízený byt 2+kk po rekontrukci k pronájmu, Ostřicová ulice, Stodůlky,klimatizace,terasa,parkování, 65m2.

Nabízíme Vám k pronájmu krásný moderně zařízený byt o velikosti 2+kk a rozloze 65m². Byt se nachází v 1.patře a je po kompletní rekonstrukci. K bytu náleží jak balkon tak rozlehlá terasa o rozloze 17 m2. Kompletně vybavená kuchyň. Kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou. Klimatizace. Možnost připojení kabelové televize a internetu. V koupelnlě vana. Toaleta zvlášť. Komora. Plovoucí podlahy a v koupelně dlažba. Podlahové vytápění. Parkování ve dvoře pro jeden vůz.

50.056423
14.309834
Ostřicová, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000,- poplatky (fixní)
ID nabídky52960
AdresaOstřicová, Praha 5 - Stodůlky
Budovadřevo
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha65 m²
Terasaano
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter