Tato nemovitost není dostupná

Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu

Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu Krásná chata na vlastním pozemku, nad Hracholuskou přehradou, oblast Zelenkova mlýnu

Zprostředkujeme prodej jedinečné zděné chaty stojící na vlastním oploceném pozemku o velikosti 400 m2. Chata je situovaná nad Hracholuskou přehradou u obce Čerňovice. Chata s dispozicí 3+kk je ve výborném technickém stavu, je vytápěna krbovými kamny, které ji vytopí i zimě a proto je vhodná i k celoročnímu užívání. Do chaty proudí elektřina 220/380 V, voda pochází z vlastního vrtu, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler a odpadní voda je poté svedena do jímky. Zahrada je rovinatá a velmi udržovaná. Nachází se na ní krásná pergola s posezením a venkovním grilem a také kůlna na nářadí. Jedinečné klidné místo ideální na odpočinek s rodinou a dětmi. Doporučujeme.

Kanalizace

septik jímka

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj vlastní vrt
49.812916
13.103325
Čerňovice, Čerňovice (Okres Plzeň-sever), Czech Republic
Cena
1 768 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky52951
AdresaČerňovice, Čerňovice (Okres Plzeň-sever)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku400 m²
Zahradaano (400 m²)
Půdní prostoryano
Balkónne
Sklepne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter