Tato nemovitost není dostupná

Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou

Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou Krásná chalupa pro celoroční bydlení, v panenské šumavské přírodě, po kompletní rekonstrukci, u Janovic nad Úhlavou

Nabízíme prodej jedinečné chalupy vhodné i k celoročnímu bydlení, která leží v klidné a odlehlé osadě Rozpáralka, v prostředí březového hájku. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt z 80. let a dispozicí 4+1. V suterénu se nachází technické zázemí (garáž pro 1 auto, sklepy a dílna), přičemž celková výměra činí 58 m2. První obytné patro poskytuje kuchyň, obývací pokoj s krbem a vchodem na terasu a koupelnu. V podkroví jsou 2 světlé pokoje, z nichž každý má vlastní okno s výhledem do zahrady. Dům je vytápěn ústředním topením (nový kotel na dřevo nebo uhlí), možné přitápět v krbu. Velikosti pozemku činí 2 571 m2 a nachází se na ní vlastní studna hluboká 15 metrů a také jímka. Dům prošel kompletní rekonstrukcí – rozvody elektřiny, revize komína, studny a jímky na odpadní vody. Rovněž došlo k výměně podbití a štítu domu, nové omítky, dlažba, hydro izolace terasy, renovace oken, dveří a vrat do garáže. Tuto nemovitost lze financovat úvěrem nebo hypotékou. V rámci služeb RK je i finanční poradenství zdarma.

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj studna
rozvod studené a teplé vody
49.346790
13.262970
Týnec, Týnec (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
1 543 970 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky52922
AdresaTýnec, Týnec (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha154,40 m²
Plocha pozemku2 571 m²
Půdní prostoryano
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter