Tato nemovitost není dostupná

Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m², Východní Předměstí

Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí Zcela zařízené prostory pro kadeřnictví,masáže a kosmetiku 55 m2, Východní Předměstí

Nabízíme pronájem nebytových prostorů nacházející se v přízemí cihlového domu v Plzni na Slovanech. Prostory zaujímají celkovou plochu 55 m2 a jsou nabízeny zcela zařízené k provozování kadeřnictví. Jsou však vhodné i na masáže, kosmetiku nebo pedikůru. Jejich součástí je sociální zařízení se sprchovým koutem a WC a také prostor na šatnu. Podlahu pokrývá plovoucí podlaha a dlažba, topení zajištují WAWky. Zajímavá lokalita u Slovanské třídy. Doporučujeme.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové WAW

Voda

dálkový vodovod
49.738607
13.388182
Radyňská, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky52872
AdresaRadyňská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha55 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter