Tato nemovitost není dostupná

Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín

Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín Zemědělská usedlost s velkým pozemkem a ovocným sadem, kousek od lesa a železniční trati, Kramolín

Nabízíme prodej statku – zemědělské usedlosti nacházející se na jižní stráni s nádherným výhledem do údolí. Usedlost leží na samotě u lesa v blízkosti tratě na pozemku o velikosti 5 000 m2. Skládá se z chalupy, stodoly, chlívu, kůlny a seníku. Zastavěná plocha činí 200 m2. Stavení je vhodné jako ekofarma s úplnou soběstačností. Chalupa je před rekonstrukcí, avšak v původním dochovaném stavu. Krov je v perfektním stavu, lze provést půdní vestavbu. Na pozemku je vlastní kamenná studna, studánka a ovocný sad. Kolem se nachází nevyužité obecní louky a lesy. Vesnice je odsud vzdálena 1,5 kilometru. Krásná příroda, doporučujeme.

Kanalizace

septik

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj studna
49.448032
13.579519
Kramolín, Kramolín (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
790 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, provize a právního servisu
ID nabídky52866
AdresaKramolín, Kramolín (Okres Plzeň-jih)
Budovacihlová
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha260 m²
Plocha pozemku5 000 m²
Půdní prostoryano
Balkónne
Garážne
Sklepne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter