Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m²), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování

Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování Praha, zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m2), ulice Na Císařce, Smíchov, terasa, parkování

Zařízený nebo nezařízený byt k pronájmu 2+kk (68m²) s terasou 13m2 se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem v ulici Na Císařce, Praha 5, Smíchov. V kuchyni je sporák, trouba, myčka, lednice, mrazák. V ložnici velká skříň. V koupelně je vana. K bytu patří garážové stání. Dům se nachází v klidné části Prahy přímo pod parkem Ladronka. Je zde 24 hodinová ostraha. Dopravní dostupnost – 4 minuty na stanice autobusů. Občanská vybavenost – restaurace, školy, nemocnice, plavecký bazén, obchody a další.

50.074825
14.361156
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3800 poplatky + elektrika
ID nabídky52821
AdresaNa Císařce, Praha 5 - Smíchov
Budovamontovaná
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha68 m²
Terasaano (13 m²)
Garážano (1500)
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter