Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m², ulice Žerotínova, Žižkov, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 91m2, ulice Žerotínova, Žižkov, parkování

Mezonetové kancelářské prostory k pronájmu 91m² se nachází v posledním patře reprezentativní cihlové budovy s výtahem a recepcí v ulici Žerotínova, Praha 3, Žižkov. Horní kancelář je klimatizovaná, v přízemí budovy je recepce, cafeterie pro klienty a jednací místnost. Digitální počítačová síť, garantovaná neomezená rychlost. Je zde kamerový systém, vstup na čipovou kartu, vlastní parkoviště. Atraktivní lokalita v centru Prahy. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanice tramvají a autobusů. V okolí veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody, lékárna a další.

50.087625
14.461664
Žerotínova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
28 930 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně služeb
ID nabídky52819
AdresaŽerotínova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro5. patro
Užitná plocha91 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter