Tato nemovitost není dostupná

Nebytový prostor k pronájmu 52m² (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl

Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl Nebytový prostor k pronájmu 52m2 (kancelář, obchod), ulice Na Skalce - Praha 5 - Smíchov - Anděl

Nabízíme Vám nebytové prostory k pronájmu, po kompletní rekonstrukci v ulici Na Skalce, Praha 5 – Smíchov, jen kousek od Anděla. Nebytová jednotka se skládá ze 3 místností, 2× WC, sprchy, skladu a kuchyňky. Celková velikost je 52m². K dispozici je plynový kotel, v oknech jsou mříže, vchod je z ulice i domem. K nebytovému prostoru náleží sklepní kóje. Lze také využít zahrádku s terasou za domem. Parkování je zajištěno na ulici před domem. Prostory jsou vhodné jako kancelář i jako obchodní prostory. Doporučujeme.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
50.066562
14.399923
Na Skalce, Praha 5, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky52787
AdresaNa Skalce, Praha 5
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patrosuterén
Užitná plocha52 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter