Tato nemovitost není dostupná

Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích

Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích Pronájem komerčního objektu v Ostravě - Radvanicích

Nabízím k pronájmu komerční objekt na Těšínské ulici v Ostravě – Radvanicích. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní objekt s bezbariérovým přístupem o výměře 45m². Objekt je tepelně izolován, je vytápěn elektrickým ústředním topením a je vybaven nově zabudovanou klimatizací. V objektu se nachází 2× samostatné WC s umyvadlem (jedno u vchodu pro zákazníky a druhé u vchodu pro personál) a kuchyňka s dřezem. Zbytek prostoru je variabilně rozdělitelný. U objektu se nachází nově zrekonstruované parkoviště s dostatečnou kapacitou.

Vzhledem ke svému umístění na jednom z hlavních tahů Ostrava – Havířov a Ostrava – Karviná a možnosti pohodlného zaparkování, může být objekt využit jako obchodní prostory, například ke zřízení prodejny, cukrárny (v blízkosti základní škola), kavárny, nebo jako kancelářské prostory – pojišťovna, kontaktní sídlo firmy, obchodní zastoupení a podobně.

Požadována vratná kauce 10.000,–Kč a provize RK.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální elektrické

Voda

dálkový vodovod
49.821105
18.328880
Těšínská, Ostrava, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
ID nabídky52774
AdresaTěšínská, Ostrava
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha45 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter