Tato nemovitost není dostupná

Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech

Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech Prostorný byt s neprůchozími místnostmi na Vinohradech

Velice prostrný byt na Vinohradech, nedaleko Náměstí Míru. Byt má 4 neprůchozí místnosti. U jedné místnosti je balkon situovaný do dvora. Díky své pozice ve 4. patře je byt velice světlý. Na podlahách parkety. Kuchyňský kout je v jedné z místností, kde je umístěn plynový sporák. Jinak předešlý nájemce měl kuch linku v chodbě. V koupelně je vana, topení je etážové.

Vytápění

ústřední topení etážové
50.077730
14.433987
Římská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5276
AdresaŘímská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha127 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter