Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m2), ulice Dolnomlýnská, Kunratice, terasa, garáž

Částečně zařízený byt k pronájmu 2+kk (60m²) se nachází v prvním patře novostavby s výtahem v ulici Dolnomlýnská, Praha 4, Kunratice. Ve vstupní předsíni a v ložnici jsou vestavěné skříně. V kuchyni je sporák, trouba, lednice, mrazák. V koupelně je sprchový kout, vana, toaleta. K bytu patří krásná terasa 8,5m², která je orientovaná na západ. V celém bytě jsou v oknech žaluzie. V podzemní části domu je garážové stání a sklepní místnost 11m². Možnost úklidu, praní, žehlení za poplatek. Občanská vybavenost – Obchodní Centrum Chodov (restaurace, hypermarket, obchody atd.), škola, školka, poliklinika a další. Dům se nachází hned vedle Kunratického lesa.

50.021442
14.485423
Dolnomlýnská, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky + elektrika
ID nabídky52618
AdresaDolnomlýnská, Praha 4 - Kunratice
Budovamontovaná
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Terasaano (8,50 m²)
Garážano (za 1000 Kč nutno pronajmout)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter