Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m², ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 25m2, ulice Na Věnečku, Smíchov, zahrádka, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Na Věnečku, Praha 5, Smíchov. Je zde chodba 5m², toaleta s kuchyňkou, kancelář 17m². Možnost využívat zahrádku před kanceláří 12,5m². Kancelář má vysokorychlostní připojení k internetu, alarm s možností GSM, bezpečnostní dveře a okna. Celý objekt je hlídán kamerovým systémem. Ke kancelářím patří i dvě parkovací stání před kanceláří. Za příplatek možné pronajmout u parkování v garáži s možností sklepní skříně. Dobrá dopravní dostupnost – 10 minut na stanice tramvají a metro „B“ Anděl. Výborná občanská vybavenost – nákupní centrum Nový Smíchov.

50.069859
14.390303
Na Věnečku, Praha 5, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky52586
AdresaNa Věnečku, Praha 5
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha25 m²
Zahradaano (12,50 m²)
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter