Tato nemovitost není dostupná

Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou

Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou Velmi světlá kancelář, prodejna, provozovna – dvouúrovňová s vlastním vchodem z ulice,terasou

Kanceláře se skládají z celkem 8 místností, z toho 3 v horním podlaží s velmi příjemnou terasou ve vnitrobloku u největší místnosti. Prostory mají vlastní kuchyňku, pánské i dámské sociální zařízení, zabezpečení, vlastní vchod z ulice i z chodby domu. Dům je novostavba z roku 2000. Veškeré informační a inženýrské sítě, vlastní plynový kotel. Prostory mají PCO zabezpečení s alarmem. Jedná se o velmi klidnou část Břevnova. 2 minuty chůze na tramvaj, tramvají 10 min na metro Hradčanská nebo Malostranská. V lokalitě je spousta možností stravování a jiných nákupů.

Občanská vybavenost

tramvaj

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.082812
14.376467
Závěrka, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
8 700 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize a právních služeb
ID nabídky52492
AdresaZávěrka, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater5
Užitná plocha174 m²
Půdní prostoryne
Terasaano
Balkónne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter