Tato nemovitost již byla prodána

Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí

Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí Mezonetový byt 3+1 (3+kk) k prodeji, prestižní lokalita - Praha 1, Nové Město, Jungmannovo náměstí

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji mezonetový byt 3+1 (105 m2) v samém srdci Prahy s přímým výhledem na Jungmannovo náměstí – Praha 1, Nové Město.

Příjemně světlý byt v původním udržovaném stavu je umístěn ve třetím a čtvrtém patře cihlového domu. První patro bytu sestává z ložnice, pracovny (možno přestavět na kuchyni či spojit s ložnicí a vytvořit tak obývací pokoj s kuch. koutem), koupelny s toaletou a předsíně v níž je nyní umístěn kuchyňský kout. Druhé patro nabízí dva pokoje z nichž jeden má otevřenou dispozici. Je zde také vstup na půdu (cca 14 m2), která složí jako komora (po odkrytí střechy teoreticky možno vytvořit terasu). Stropy pokojů lze odstranit a odkrýt tak původní trámoví špičaté střechy. Podlahy jsou z dřevěného masivu a dlažby. K bytu patří podíl na sklepních prostorech a technická místnost vedle vstupních dveří do bytu (cca 1,2 m2, relikt po původním WC, nyní je zde umístěn kotel).

Byt se nachází přímo v historickém centru Prahy na Jungmannově náměstí, vedle Václavského náměstí. Ideální pro milovníky kulturního života – restaurace, kavárny, divadla, nákupní a sportovní centra.

Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

50.083227
14.422486
Jungmannovo nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
7 490 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně provize RK a právních služeb.
ID nabídky52460
AdresaJungmannovo nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha105 m²
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter