Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m²), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada

Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada Praha, částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Na Farkáně, Radlice, zahrada

Částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m²) se nachází v přízemí rodinného domu v ulici Na Farkáně, Praha 5, Radlice. V kuchyni je sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka. V koupelně je vana. Možno využívat zahradu u domu. Vybavení – šatní skříně, police, jídelní stůl. Dobrá dopravní dostupnost – 5 minut na metro „B“ Radlická a stanice autobusů a tramvají. Občanská vybavenost – pošta, základní škola.

50.059984
14.380649
Radlice, Praha 5 - Radlice (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky52335
AdresaRadlice, Praha 5 - Radlice (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter