Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m², předzahrádka, novostavba.

Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba. Praha, nádherný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice V Osikách, Dolní Měcholupy, 39m2, předzahrádka, novostavba.

Nabízíme k pronájmu nádherný nový byt 1+kk (39m²) na Praze 10 – Dolní Měcholupy, ulice V Osikách. Byt se nachází v přízemí novostavby z roku 2008 a má nádhernou předzahrádku. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči. V koupelně je krásná rohová vana a pračka, WC. Francouzské okno. Plovoucí podlaha. Venkovní posezení k dispozici. Bezproblémové parkování před domem. Pejsek je vítán. Byt se nachází v klidné lokalitě, cca 10min od metra Skalka či Hostivař, cca 30min od Václavského náměstí. V blízkosti je shopping centrum Europark.

50.057302
14.554161
V osikách, Praha 10, Czech Republic
Cena
8 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1600 CZK poplatky + 700 CZK elektřina
ID nabídky52326
AdresaV osikách, Praha 10
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha39 m²
Zahradaano (47 m²)
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter