Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m², krásný výhled

Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled Praha, krásný světlý byt 3+1 po rekonstrukci k pronájmu, Jindřicha Plachty, Smíchov, 90m2, krásný výhled

Krásný byt po právě dokončené kompletní rekonstrukci se nachází ve druhém patře cihlového domu (s výtahem). Jsou zde dvě neprůchozí a jedna průchozí místnost a kuchyně, vybavená sporákem se sklokeramickou deskou, troubou a myčkou. V koupelně je sprchový kout a toaleta. V bytě je také praktická komora. Na podlahách jsou parkety, topení je plynové etážové. V každém z pokojů je satelitní přípojka. Z bytu je krásný výhled na Vltavu. Dům se nachází ve výborné lokalitě, nedaleko stanice metra a nákupního centra Anděl. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost samozřejmostí. Doporučujeme.

50.070843
14.410143
J. Plachty, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby domu Kč 710,- / 1 osoba + energie cca Kč 4000,-
ID nabídky52317
AdresaJ. Plachty, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter