Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m², ulice Třebízského, Vinohrady

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m2, ulice Třebízského, Vinohrady

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 84m² se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ulici Třebízského, Praha 2, Vinohrady. Jsou zde dvě koupelny, další toaleta zvlášť. Dvě neprůchozí místnosti, další dvě průchozí, možno neprůchozí. Výborná lokalita, jen minutu na stanici tramvají nebo 3 minuty na metro „A“ Jiřího z Poděbrad. V okolí veškerá občanská vybavenost – knihovna, lékárna, restaurace, obchody.

50.077949
14.443919
Třebízského, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky52283
AdresaTřebízského, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha84 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter