Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m², krásný výhled

Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled Praha, světlý a prostorný byt 2+1 po rekonstrukci k pronájmu, Plaská, Malá Strana, 72m2, krásný výhled

Krásný byt po právě dokončené kompletní rekonstrukci se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Je zde jedna neprůchozí ložnice, obývací pokoj, kuchyně vybavena plynovým sporákem, troubou, digestoří, lednicí s mrazničkou i myčkou. V nové koupelně s podlahovým topením je sprchový kout, toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety, v kuchyni a chodbě PVC. Topení plynové etážové. Z oken je krásný výhled na Petřín. Dům se nachází na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Bydlení ve velmi pěkné části staré Prahy, v okolí mnoho historických památek a kulturních míst. Těsná blízkost řeky Vltavy i Petřína zaručuje dostatek příjemných procházek a relaxace. Vynikající občanská vybavenost a dopravní dostupnost dostupnost samozřejmostí.

50.080478
14.404966
Plaská, Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
14 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby Kč 370,- / 1 osoba + energie
ID nabídky52268
AdresaPlaská, Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha72 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter