Tato nemovitost není dostupná

Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice

Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice Pronájem restaurace v historickém centru města, Plzeň, Zbrojnická ulice

Nabízíme pronájem jedinečné romantické restaurace v suterénu hotelu ve Zbrojnické ulici. Prostory jsou velmi pěkné a členěné na několik menších, stropy jsou klenuté. Restaurace i kuchyně jsou nabízeny kompletně vybavené nábytkem a spotřebiči. Samozřejmostí jsou toalety. Vchod do restaurace se nachází v pasáži hotelového komplexu, kde je k dispozici recepce, směnárna, kadeřnictví, obchody a kanceláře. Nutná spolupráce s hotelem – snídaně pro hotelové hosty. Příjemné a klidné prostředí, celý objekt chráněn ostrahou domu. Fotografie jsou pouze ilustrační, nyní probíhá rekonstrukce. Historické centrum města s veškerou občanskou vybaveností.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.746172
13.378738
Zbrojnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky52254
AdresaZbrojnická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha110 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Bazénne
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter