Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek 800 m² na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut.

Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut. Stavební pozemek 800 m2 na prodej, s povolením okamžitě stavět, vč.projektu a sítí, Hovorčovice, Růžová, Praha 5 minut.

Nabízíme krásný stavební pozemek 800 m2 včetně vyřízeného stavebního povolení a všech sítí na pozemku, v oblíbené a velmi žádané lokalitě Hovorčovic, na okraji Prahy 9. Stavba možná ihned buď podle připraveného projektu dvojdomku nebo lze použít půdorys pro stavbu dle vlastního návrhu. Žádné starosti s vyřizováním potřebných povolení – velká úspora času i financí! Všechny sítě na pozemku, příjezdová cesta asfaltová. Velmi klidná lokalita, za pozemkem již žádné další stavby nebudou.

Lokalita je již zastavěná řadovou výstavbou a samostatnými domky, poslední tři pozemky k prodeji! Místo s veškerou občanskou vybaveností (tenisové kurty, restaurace, kosmetika atd.) a výbornou dostupností do Prahy – PID na metro Letňany, Tesco Letňany, Globus Čakovice. Velkou výhodou je 200 m vzdálená vlaková zastávka na Masarykovo nádraží, za 20 min jste v centru Prahy.

Podle územního plánu bude v sousedství pouze sportoviště, pole a ranč pro koně s lesem. Pro více informací kontaktujte, prosím, makléřku.

Občanská vybavenost

vlak
bus
školka
sportoviště
restaurace
pošta

Inženýrské sítě

voda
plyn
kanalizace
elektřina
50.182159
14.526824
Růžová, Hovorčovice, Czech Republic
Cena
2 350 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně stavebního povolení
ID nabídky52226
AdresaRůžová, Hovorčovice
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku800 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter