Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek 800 m² na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9.

Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9. Stavební pozemek 800 m2 na prodej Hovorčovice, Růžová, hranice Praha 9.

Nabízíme tři stavební pozemky včetně vyřízeného stavebního povolení v oblíbené a velmi žádané lokalitě Hovorčovic, ulice Růžová, na okraji Prahy. Stavba možná ihned buď podle připraveného projektu dvojdomku nebo lze použít půdorys pro stavbu dle vlastního návrhu. Můžete začít ihned stavět bez starostí s vyřizováním potřebných povolení – velká úspora času i financí! Všechny sítě na pozemku, příjezdová cesta asfaltová.

Loaklita je již zastavěná řadovou výstavbou a samostatnými domky, poslední tři pozemky k prodeji! Místo s veškerou občanskou vybaveností (tenisové kurty, restaurace, kosmetika atd.) a výbornou dostupností do Prahy – PID na metro Letňany, Tesco Letňany, Globus Čakovice. Velkou výhodou je 200 m vzdálená vlaková zastávka na Masarykovo nádraží, za 20 min jste v centru Prahy.

Podle územního plánu bude v sousedství pouze sportoviště, pole a ranč pro koně s lesem. Všechny pozemky jsou ve velikosti 800 m2. Pro více informací kontaktujte, prosím, makléřku.

Občanská vybavenost

vlak

Inženýrské sítě

voda
plyn
kanalizace
elektřina
50.181965
14.527116
Růžová, Hovorčovice, Czech Republic
Cena
2 100 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně stavebního povolení
ID nabídky52223
AdresaRůžová, Hovorčovice
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku800 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter