Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady

Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady Praha, krásný, nezařízený byt 2+kk s terasou k pronájmu, Vozová, Jiřího z Poděbrad, Vinohrady

Elegantní byt 2+kk (70 m2) k pronájmu s terasou a stupňovitou zahradou (150 m2) v přízemí nově zrekonstruovaného secesního domu u Riegrových sadu. Byt právě po kompletní luxusni rekonstrukci, nezařízený nábytkem. Moderní vybavená kuchyně spojena s obývacím pokojem a s přístupem na terasu a zahradu orientované do vnitrobloku s krasným výhledem. Dále 1 ložnice, 2 koupelny (vana, sprcha) s WC, komora, dřevěné podlahy a mramor v koupelnách, pračka. Možnost internetového připojení. Parkováni v ulici. Veškerá infrastuktura v místě, školy, restaurace, nakupy, lékaři, atd. Pár minut chůze k tramvajím a metru (Jiřího z Poděbrad), Václavské náměstí v pěším dosahu.

50.081153
14.444850
Vozová, Praha 2, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 570,- + elektřina, plyn přepis na nájemce
ID nabídky52146
AdresaVozová, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Terasaano
Sklepne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter