Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada

Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada Praha, hezký, nezařízený dům 6+1 k pronájmu, ulice Podedvorská, Kyje,možnost ubytování zaměstanců, terasa, zahrada

Krásný, dvoupodlažní byt 6+1, který se nachází v prvním a druhém patře rodinného domu v ulici Podedvorská na Praze 9 – Kyje. Byt se nabízí nezařízený, jeho celková výměra je 200m². Kuchyňská linka je plně vybavena. Jsou zde dvě koupelny. V první koupelně je rohová vana, sprchový kout a toaleta. Druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Podlahová krytina – koberec a dlažba. Bytu náleží terasa. K dispozici je zahrada a garáž za extra poplatek měsíčně. Dům se nachází v klidné lokalitě, asi 5 minut od zastávky MHD.

50.094550
14.541879
Podedvorská, Praha 9, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,- + 2000,- garáž (možnost)
ID nabídky52131
AdresaPodedvorská, Praha 9
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku200 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter