Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m².

Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2. Praha, krásný částečně zařízený byt 4+kk k pronájmu, ulice Socháňova, Řepy, lodžie, 90m2.

Velmi pěkný byt 4+kk s lodžií na Praze 6, Řepy. Byt se nachází v 7. patře panelového domu po rekonstrukci s výtahem. Jeho celková užitná plocha je 90 m2 a je orientován na východ-západ. Tři samostatné pokoje. Byt je částečně zařízen. V kuchyni naleznete kuchyňskou linku s plynovým sporákem a troubou. V koupelně je vana, vytápěná podlaha, samostatné WC. Na podlahách dubové parkety, PVC, koberec a dlažba. UPC k dispozici. Sklep, pracovna, komora s pračkou a vysavačem. Vestavěná skříň v pokoji, v obývacím pokoji sedačka, konferenční stůl, TV. Dobrá lokalita. Občanská vybavenost zajištěna. Škola, školka a pošta. Nákupní příležitosti. Zábavní a nákupní censtum Zličín nedaleko. Dobrá dopravní dostupnost do centra. Zastávka tram nebo bus se nachází jen pár kroků od domu.

50.064356
14.306854
Socháňova, Praha 6 - Řepy, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4500 CZK poplatky (3 osoby)
ID nabídky52121
AdresaSocháňova, Praha 6 - Řepy
Budovapanelová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Užitná plocha90 m²
Lodžieano (7 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter